| Maya_9911 a întrebat:

Heyo! :X Vreau si eu niste statusuri frumoase! >:" Simple si sofisticate in acelasi timp. happy Cele mai frumoase primesc funda + vot. Multumesc! kiss

Răspuns Câştigător
| Iubescsaiubesc a răspuns:

Este atat de schimbata! Exact cum ai zis tu, ca nu o sa fie vreodata.

Hei, ce s-a intamplat?
Ti'as fi spus ca te iubesc, dar ***, n'ar fi rimatoh go on

Incerc sa`mi tin gura, da` imi scapa dumele...

Profiti de iluzii si cuvinte false.gen"te iubesc", comportament copilaresc.gelozie,certuri,asta e relatie? sigur faci asta din lipsa de ocupatie...

Te-am invatat sa nu asculti prostiile ce le spun unii. Sa nu uiti ca tu saruti gura mea, nu gura lumii.

Si daca dragoste nu e...parca e mai bineoh go on

Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios, Indiferent si, logic, într-un final, un prost.
Si-un clasic adevarat, ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat!

Un baiat pe care l'am iubit+acelasi baiat care nu m'a iubit= 0

2 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

-Incerc sa ascund calvaru numit depresie si zambesc fals doar pentru buna impresie
-Niciodata Plina De Mine…Intotdeauna Satula De Voi!
-Voi radeti de mine ca sunt diferit, dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel
-Uita-te si tu.Nu are lumea ce face decat sa imi citeasca statusul

| MonyKutza_2917 a răspuns:

1. De multe ori ma bucur doar pentru ca existi dar de multe ori sunt trista pentru ca tu nu sti ca eu exist.

2.Am uitat de mine... am iubit cu atata putere incat am fost ca un izvor care curgea incontinuu... insa tie nu ti-a pasat

3. Tu imi mai dai putere sa traiesc... nu inteleg rostul vieti fara tine. Tu imi dai aripi sa zbor, tu esti viata mea.

4.Prea multa lume m-a ranit, prea multe lacrimi am varsat, dar in eu stiu ca e doar vina mea.

5.Ma gandesc cum ar fi daca nu ai fi tu. Si apoi tresar. Ar fi cumplita viata