| kemLoLiTa a întrebat:

Heyy all:*...am in scoala un coleg e pe clasa a8a iar diriga mea(profa de romana) are 22 de ani,, ell'(colegu'), se da la diriga.straight face! dar acesteia ii place! voi ce parere aveti?big grinbig grin... funda!:*

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pai e bine pentru el asa il trece la romana fara sa mai invete, dar e si anormal la acelasi timp el fiind minor si ea adulta e infractiune acest gest daca ar fi sa se ajunga la o relatie sexuala.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Poate ala se sinucide pentru ea si iar se vinde Click ca painea caldawinking

| mgtow a răspuns:

Bai dar voi de unde ati mai scos si diferenta de 8 ani? laughing pòate e repetent copilu si ii taie din varsta la profa cu cativa ani.Sau ati crezut ca daca e in clasa 8 el e mai mic cu 8 ani? laughing

| LolaKissTheGirl a răspuns:

E diferenta de 8 ani!
Si oricum, nu stiam ca poti sa fii diriginte la 22 ani.
Nu stiu, e cam ciudat.
Dar cum ti-am mai spus, orice e posibil.

| EllyFMS a răspuns:

Stii. daca ea e casatorita. o sa se duca la el acasa. o sa si. o traga. o sa vina barbatu` aleia. ii prinde el se arunca pe geam si in ziua urmatoare o sa afle toata tara.

bine bine. hai gata fara gluma

Diriginta ta ori e proasta ori tampita. frate e o diferenta de 8 ani. lus ca el e minor. asta se numeste infractiune. ajunge la corupere de minori. hal de profesoristraight face.

| EllyFMS a răspuns:

A da. si daca se va duce barfa asta la director. probabil ca profa` o sa fie data afara din scoala`.

| katrin7727 a răspuns:

Bravo lor asa il trece si pe el