| mulinobianco a întrebat:

Heyy :* am nevoie si eu de niste sfaturibatting eyelashes deci fostul meu prieten anul trecut a terminat cl. 9 si trebuia sa se mute in alt oras.Acum citeva zile mi-a zis ca ramine in acelasi liceu cu mine pentru ca nu-l primeste acolo. [ noi am ramas prieteni] Eu il mai plac, dar nu vreau ca el sa inteleaga asta pentru ca nu am incredere in el. [ mi-a stricat reputatia pe tot orasu, ma vorbea cu toti de rind etc. happy ] Simt ca si eu ii mai plac dar el deja de 4 luni nu recunoaste asta. De 2 ori mi-a zis ca ma iubeste dar atunci era beat happy Intrebarea e : Cum sa ma comport cu el ca el sa poata accepta faptul ca inca ii mai plac? [ fara idei de genu * intreaba-l daca te place, zii ca il placi. etc. de data asta nu am de gind sa fac primul pas. ]
P. S. daca cineva are dorinta sa vb cu mine pe tema asta mai indetaliat lasati-mi un mesaj

Răspuns Câştigător
| Ana_9007 a răspuns:

Atunci fi indiferenta pentru un timp sau imprietenestete cu persoane din anturajul lui si arata-i ca te distrezi mult mai bine fara el.si o sa vina el singur la tine :*

4 răspunsuri:
| mulinobianco explică:

Pai eu nici nu vreau sa-i zic ca-mi place de el. eu imi doresc ca el sa cada la picioarele mele dar asteptam ceva sfaturi happy mersi oricum.

| mulinobianco explică:

Multumesc, mi-a placut idea * imprietenestete cu persoane din anturajul lui si arata-i ca te distrezi mult mai bine fara el *batting eyelashes

| Ana_9007 a răspuns:

Pai...cum sa ii zici ca il mai placi atata timp cat el ti-a stricat reputatia.mai si bea si vb mult si prost la betie.tu probabil il si crezi.cati ani ai? Daca intr-adevar vrei sa dai dovada de fata desteapta fa-l pe el sa-ti cada la picioare si dai impresia ca nu-l placi deloc.dc trebuie sa stie asta? E valabil pentru toate fetele cu mentalitatea ta...nu mai fiti prada tuturor.fiti voi cele care alegwinking. sper ca ti-a schimbat perspectiva putin.

| Ana_9007 a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor:*:*