| micutsaa21 a întrebat:

Heyy am si eu nevoie de ajutor..cum sterg videoclipuri de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| OhGodWhy a răspuns:

Asa deci te duci la cum sa iti zic, Sti poza aceea cu numele tau la youtube dai click pe ea si intri la manager video si acolo iti apar incarcari adica videoclipurile tale
Si bifezi ce videoclip vrei sa stegi si dai la actiuni si acolo dai stergeti
Sper ca ai inteles!

2 răspunsuri:
| Sunnyツ a răspuns:

Ai aici un tutorial :

http://www.youtube.com/watch?v=yQyKS_D5vdI

sau dai click pe my videos bifezi videoclipul respectiv dupa care dai la " Actions "si dupa aia delete.

| Maty2000 a răspuns:

Heey! Dai la my videos, bifezi videoclipul pe care vrei sa-l stergi, apoi dai la Actions si dupa la delete. Sper ca te-am ajutat! Funda?