| Xfactor_2745 a întrebat:

Sal cum sterg videoclipuri pe care le am facut eu pe youtube? funda mersi

Răspuns Câştigător
| AmY_1965 a răspuns:

Deci...intra in videoclipurile tale,apoi bifeaza acolo unde-i patratelul,si la sfarsit apasa pe "actiuni", si cauta "stergeti", sper ca te-am ajutat :*

2 răspunsuri:
| NimeniAlta a răspuns:

Dai click pe contul tau > Videos> bifezi casuta din dreptul video-ului care vrei sa-l stergi> Actions> Delete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acolo sus în dreapta apare numele canalului tău.Click - Videoclipurile mele - o să îţi arate clipurile urcate de tine.În dreptul fiecăruia ai un pătrăţel.Bifezi acel pătrăţel la clipul pe care vrei să-l ştergi şi dai "Acţiuni" - "Ştergeţi" bafta tongue funda?smug