| AWonderfulDay a întrebat:

Buna am si eu o mica problemabig grin
Deci de ceva timp ma doare burta in partea de jos, sani i se par mai grei si nu stiu de ce? Adica nu ma doare burta asa o data azi si peste o luna ma doare in fiecare zi si imi curge o chestie alba fara miros de aproximativ 1 ani si ceva ...Nu mi-a venit ciclul dar o fata de la mine din clasa slaba (cam 40 de kg si eu care am 47 kg) i-a venit ciclul :O
Dar mie?:O

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce clasa esti? Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceste sindromuri s-ar putea sa duca la mai multe raspunsuri. dar din cate miai spus o sarcina nu poate fi sigur deoarece nu ti-a venit ciclul... vorbeste deschis cu parintii tai si propunele o consultatie la medicul ginecolog.ar fi cel mai sigur:d bafta