| claudiaclau a întrebat:

Heyy..cand incepe vacanta de vara si cand se termina? Dau funda! mersi :*:* scuze categoria

6 răspunsuri:
| SadWord a răspuns:

Incepe pe 23 iunie si se termina pe 9 septembrie.

| GossipGirL93 a răspuns:

Eu sunt din Moldova si la noi incepe pe 1 iunie si se termina pe 1 septembrie((

| Areen a răspuns (pentru GossipGirL93):

Serios? Ai de capul meuu ce faaaaaaaaaaaaaaaaain! Eu sunt din Romania si aici incepe pe 23 iunie si se termina pe 9 sept! Ce mare ****! Totii copii sunt revoltati oricum oh go on. O mare porcarie din cauza ministerului de rahat.winking --> Scuzati cuvintele urate, sunt f nervoasa laughing.

| GossipGirL93 a răspuns (pentru Areen):

Da inteleg e ingrositor la voi((faceti si voi ceva alerta la minister caci scoala asta va ia din tinerete big grin daca ceva noi va primim in Moldova big grin!

| Areen a răspuns (pentru GossipGirL93):

Ehh, nu cred ca pot lupta copiii in fata Ministerului...
Dar a fost o mare prostie sa rduca vacanta asa de-am *** oh go on
Insa ma pornesc acusica in Moldova big hug laughing.

| claudiaclau explică (pentru Areen):

Eu sunt din Iasi, voi?