| Ls a întrebat:

Heyy^^
Cn stie la ce nivel se termina barn buddy?
[fundita ]

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna inainte Barn Buddy era pana la nivelul 500 acum numai are un nivel anume.Numai bine.

| Petria_Tibi_1997 a răspuns (pentru beautifulkiss):

Buna inainte Barn Buddy era pana la nivelul 500 acum numai are un nivel anume.Numai bine. dai funda?

11 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Eu am level 92 dar mai am de muncit pana la 500.
Prima data se spunea ca pana la 150 dar am prieteni care au terminat jocul si au ajuns pana la 500 sau aproape de 500.
Pa. Funda?

| cornel a răspuns:

| adrianajollie a răspuns:

fundabatting eyelashes?

Hey! Din cate stiu eu nivelul maxim este 500 happy! Sper ca ti-am fost de folos. :*

| Fundă25 a răspuns:

Buna!

Din cate stiu eu nivelul maxim era 500. Acum mi se pare ca nu mai ai limita.

Sper ca te-am ajutat.
O si de duminica cat mai placuta!

| demisca a răspuns:

700 e maximbig grin

| demisca a răspuns:

E 700

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La1000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am terminat pina la 250 dar sa stii ca este pina la 500 si nu fara limita cum zice alti ca am prieteni care la terminat pina la 500 si mai sus nu-ti mai da voie de la 500 mai incolo. si te rog din toata inim mea mare da-mi si mie fundita daca esti draguta si scumpa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu am un vecin ce este la nivelul 653 in Barn Buddy.