| AnnaNicodim a întrebat:

Heyy. Cum pot face pe facebook sa nu ma gaseasca nimeni cand ma cauta? happy Profilul il am privat, dar vreau ca atunci cand ma cauta cineva sa nu ma gaseasca deloc. Multumesc. Funda

2 răspunsuri:
| TaNaNaNaNa a răspuns:

Dai la "Setari de confidentialitate", dai pe blocare si pe urma in casuta in care iti apare alegi prietenul care vrei sa nu iti mai vada profilul.

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Pai, nu cred ca se poate. Dar urmeaza pasii astia si vezi daca merge:
Setari de confidentialitate-Cum intrii in legatura cu altii-Schimba setarile si selectezi la toate Privat/Personalizat. Fundaa? puppy dog eyes