| Andra4862 a întrebat:

Heyy! Cum sa imi conving părinții sa ma lase sa merg la o prietenă acasă sau sa ma lase sa o aduc pe acea fata la mine? Va rog sa ma ajutați, dau FUNDAAA laughing

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ar fi fost de ajutor daca spuneai si care sunt motivele lor pentru a nu o aduce acasa sau a merge la ea. Probabil ca isi fac griji ca ai putea sa iti incepi viata sexuala cu acea fata si ei considera ca nu ai o varsta potrivita pentru acest lucru, asa ca incearca sa te tina la distanta de asta, nelasandu-te sa mergi la ea. Dar poate e alta cauza, si ar fi bine sa vorbesti cu ei deschis, sa spui de ce iti doresti acest lucru. Un prim pas ar fi sa te lase sa o aduci la voi acasa, sa o cunoasca si ei, sa vada ce fel de persoana este, astfel le castigi si lor increderea. Dupa o sa fie mai simplu sa mergi si la ea.

| Andra4862 explică (pentru Aasdfghj):

Sunt fata. Părinții o cunosc pe acea fata, și pe părinții ei pentru ca e o colega de clasa. De câte ori am intrebat-o pe mama a zis,, chiar crezi ca te-as lasa sa mergi la altcineva acasă? " a, și părinții mei sunt foarte stricti și nici nu multe rugăminți nu m-au lăsat să merg cu toată clasa la mall

| anonim3247 a răspuns:

Spune-le că vrei să vină cineva la tine și să stați în camera ta.