| kemLoLiTa a întrebat:

Heyy fetelor am si eu o intrebarebatting eyelashes. este ceva ciudat daca menstruatia nu este regulata(adica' nu vine in aceeasi data in care trebuie sa vina?). ce ziceti. ce se poate intampla? dau funda:*

2 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Nu este nicio problemă, nu sunt fată, dar ştiu asta.
Ai avut vreun contact sexual în ultima vreme? Dacă da, este ceva normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nimic ciudat stai linistita. In general la inceput este neregulata, si dupa ceva timp se regleaza. Insa nu e regula generala. Difera de organismul fiecaruia. Multa sanatate!