| PixxyLee a întrebat:

Heyy! Imi place foarte mult k-pop-ul si as vrea sa stiu si alte trupe in afara de BigBang, Shinee, Suju, Kara, SS501, u-kiss sau 2ne1. Cine ma poate ajuta va rog!puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Daca iti place k-pop-ul intra pe pagina de facebook : "best of korea" si gasesti cele mai noi stiri si topuri poti sa si votezi...

| Madalina_Mady_1997_LXiL a răspuns:

Block B
T-ara
Big Star
BTOB
NU'EST
100%
B.A.P.
miss A
Girl's Day
Secret
F.T. Island
Boyfriend
B1A4
TVXQ
Beast (B2ST)
Sistar
Super Junior
4 minute
SNSD (Girls Generation)
Wonder Girls
f(x)
Rainbow
Brown Eyed Girls (BEG)
MBLAQ

| Ąñđŕęëǻ a răspuns:

Pai... snsd(girl's generation),f(x), hello venus,my name,wonder girls,boyfriend,nu'est,miss a, sistar, secret, cine blue, ft island, b1a4,btob,after school, Orange caramel, exo-k, exo-m, b2st,2pm,2am,4minute,5dolls,girl's day,sunny hill,t-ara,teen top,tvxq,jyj,jqt,ze:a,sinhwa, mblaq, gp basic, b.a.p, brown eyed girl, ...etc.

| Ąñđŕęëǻ a răspuns (pentru Ąñđŕęëǻ):

Cine blue* scuze

| Ąñđŕęëǻ a răspuns (pentru Ąñđŕęëǻ):

si shinhwa* scuze!