| Soranaa a întrebat:

Heyykiss! Ma plictysesc foarthee mult si nu mai stiiu ce sa fac.Va rog dati'mi sh mie idei ce sa fac.: O activitathe ceva.Nu stiuhappy orice.

Cel sau Cea care imi da o activitathe sau mai multe care sa ma scota din plictyseala :X

Rescul vot

Răspuns Câştigător
| Missdaydreaming a răspuns:

Pai din moment ce e vara si inca nu a dat frigul de toamna, du-te la o piscina, un strand. si inoti pana nu mai poti sau daca nu stii e ocazia perfecta [poti sa te interesezi de un curs]. Plimba-te prin parcuri [singura e mult mai relaxant], daca stai la casa fa plaja in curte etc. Sau gaseste-ti un hobby, eu vara trecuta cand ma plictiseam mi-am descoperit placerea pentru acvarii. Poti incerca si tu tongue

5 răspunsuri:
| iLuzye a răspuns:

Uite una: sa pui mana sa citesti ceva frumos. Ca tare` pocesti` cuvynthele'.

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Sall uite cateva lucruri :
sa mananci iaurt cu paine in statia de autobuz
sa arunci cu iaurt in masini dupa ce te-ai saturat
sa intrebi lumea pe strada daca vor sa faca sex
sa mergi pe strada si sa ridici fustele fetelor
….si sa fugi…
sa te prefaci ca faci un sondaj de opinie si sa intrebi lumea chestii intime
sa fugi cand vezi politia
sa fugi in curul gol
sa te stambi la oameni pe strada
sa te plimbi cu o pancarda cu free hugs
sa faci poze la oamanii imbracati ciudat
sa umblii imbracat in Mos Craciun in timpul verii
sa flirtezi cu batranei
sa canti la chitara pe strada cu o cutie in fata (chiar daca nu stii sa canti)
sa mergi pe strada cu o pancarda agatata de gat cu diverse mesaje si sa studiezi reactiile
sa opresti oamenii p strada, sa le zici ca te-ai certat cu prietena si sa le ceri sfaturi
sa te arunci in tomberoane
iesi iarna p strada in pantaloni scurti si tricou si cerseste haine ( fa si mofturi daca nu iti place)
sa-ti plimbi cainele imaginar
Mai multe le gesesti pe blogu meu
http://ascultanuecomplicat.blogspot.com/......seala.html Sper macar ca team amuzat pentru moment :)

| anotimp2 a răspuns:

Mergi la o plimbare, shopping, film, sau citeste o carte.
Daca iti plac filmele de comedie uite cateva:
1.Horrible Bosses; 2. The Change-up; 3.You Dont Mess With The Zohan - is super! Sigur te vor face sa uiti de plictiseala. Fundaa?happy

| Iisusa a răspuns:

Sinucide-te.

| Danielle_7725 a răspuns:

Ai putea sa te apuci de pictura...de chitara dar pentru acestea ai nevoie si de suport financiar...ai putea iesi cu prieteni in oras si sa te distrezi sau cel mai bine tiai face un prieten o sa ai tot timpul ocupat funda?big grin