| LikePurpleColor a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu ma plictysesc? Nu mai am idei straight facesad. Cel mai bun raspuns primeste o fundawinking:dhee hee

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Poti face urm lucruri:
-sa stai pe mess
-sa intri pe facebook, hi5 sh TPU
-sa desenezi
-sa editezi poza
-sa faci caiete cu amintiri. oraocle etc.
-sa intri pe chaturi
-sa asculti muzica
-sa iesi afara cu prieteni(daca este frum vremea)
etc.

pa, pa

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Traieste fiecare secunda din tot sufletul, daruieste si primeste, iubeste si bucura-te de cei din jur...cauta-ti un hobby,invata, citeste, amuza-te... oare iti va ajunge timpul pentru toate acestea?

| florin_7839 a răspuns:

Poi stai cu prietena tawinking sau daca nu ai joaca fotbal cu prieteni tau, duceti-va la magazin va mai omorati timpul.Eu stau cu prieteni mei ies afara si cand e noapte si unde sa ies im omor timpul pe caunter strike cu prieteni