| 5Cx a întrebat:

Heyy, Nu stiu ce sa imi doresc de Craciun. Dar tot trebuie sa le dau un raspuns celor care ma intreaba ce imi doresc cum ar fi printii mei sau alte rude. Imi puteti da niste idei? Please.:3o

Răspuns Câştigător
| alexax a răspuns:

Nu cred ca ai chiar totul si nu iti doresti nimic. Iti dau eu cateva idei de cadouri:
- un mp3
- un colier sau ceas
- un ursulet mai mare
- un telefon nou
- o vacanta
Sall.

4 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Nu trebuie sa iti spunem noi ce sa iti doresti, asta e o dorinta de-a ta proprie si personala, si la fel cum scria undeva pe net: de Craciun il sarbatorim pe Iisus(sau asa ar trebui), nu "Mos Craciun", deci cadourile trebuie sa fie simbolice, nu ceva sofisticat. Poti sa iti cumperi ceva util cu ocazia reducerilor si ofertelor de iarna,cum ar fi haine, incaltaminte, electronice si electrocasnice, ceva ce te-ar tine mai mult timp, daca vrei intr-adevar ceva mai serios. Daca nu, cred ca niste urari de bine si ceva dulciuri primite de la parinti ar fi suficiente. Sarbatori fericite, pa pa!

| PotatoMustDie a răspuns:

Nu stiu, un ursulet, bomboane?

| Clape a răspuns:

Un aparat foto, un pestisor in bol

| ionghidonHD a răspuns:

B0mb0ane. sau un accesoriu pe deget laughinglove struck de care sa iti amintesti cu drag bye