| Biia24 a întrebat:

Heyy` TPU kiss Am fost cu un baiata acum 3 luni si acum nu mai suntem impreuna sad dupa ce ne-am despartit` mai continuam sa ne intalnim si ne mai si sarutam straight face sigh si el avea si pr straight face iar acum nu mai ne sarutam straight face dar vorbim zi de zii sad si eu mai tin la elsad si el nu stiu daca mai tine la mine thinking dar el tot imi zice sa ne intalnim ca nu ne-am mai vazut de mult straight face si cand nu intram cateva zile pe mess imi intreba prietenele unde sunt sad! si nu stiu` mai tine la mine, nu mai tine sad? nu mai stiu ce sa cred o vreme am fost certati pentru ca lui eu placut de pr mea straight face si ma`m suparat pe aman2 iar apoi o vazut ca sunt suparata si a termina cu ea si nu o mai avut pr`! si acum vorbim si dac am poze noii` la avatar imi zice sa ii le dau si lui`! AJUTATI`MA! va rog puppy dog eyes kiss Dau fundita+ Vot big grin Raspunsului care mi`e de folos si ce sa fac? sa-i zic sa ne impacam? el acum are pr dar mi-e mi-a zis ca nu o place si vrea sa se desparte de ea :-x DEcii` AJUTOR`! kiss

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Pey ce sa zic., chiar e amuzanta faza cu sarutatul chiar dacu nu sunteti impreuna. Asta chiar e misto. Mey tu il cunosti mai bine ca mine, dar poti sa ma contrazici cand iti zic ca este cam fustangiu? Nu o place pe fata aia? Ba o place. Ii place sa aiba prietena, sa aiba cu cine sa se sarute, etc. Nu pot spune ca nu ii place de tine, poate a incercat sa te faca geloasa in multe feluri. Adica intai prietena ta si acum asta. Mey eu zic ca mai bine e sa fii putin mai misterioasa. Nu ai ce sa-i explici, el stie ce simti dar ce ar fi ca sa il zapacesti de tot? E clar ca te-ar vrea acolo langa el insa ca o rezerva, daca vine una mai misto ca tine cat de multe veti avea voi in comun el va fugi dupa ea. Pentru ca inca este imatur si nu stie ce e dragostea, distractia e pe primul loc.
Mai bine nu ii propune sa va impacati, pentru ca pui paie pe foc. Uite un test ca sa-ti dai seama ce fel de persoana e. Daca s-a plictisit de aia si se desparte, o sa fuga la tine. Spune-i nu, ca in momentul asta nu ai nevoie de nimeni te simti bine si spune-i ca te gandesti la altele acum. Pun pariu ca dupa maxim o saptamana se impaca cu aia, sau gaseste pe altcineva. Incearca si spune-mi ce a iesit. E bine sa-ti asculti inima, dar oare chiar merita sa o faci si cu el?
Succes! happy

2 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Este nesigur pe propriile dorinte.Eu zic sa ii explici ce simti si sa ii spui sa se gandeasca mai bine si sa ia decizia potrivita in legatura cu voi doi. Daca tii in tine ceea ce simti suferi mai mult:*Bafta:*

| iPetraAnime a răspuns:

Din cate vad e un baiat cam nehotarat si pararea mea ar fi sa o lasi balta. Asa va face mereu in viata, se indragosteste una-doua de cineva apoi de altcineva...
dar desigur faci cum vrei tu
bye