| AnourA a întrebat:

Buna!
Am pe cineva care vrea sa deschida o afacere cu mine, vrea sa aduca haine, rochii si accesorii cum ar fi ( inele, bratari, cercei, etc ) si la preturi f bune.
Mie imi este putin frica sa nu pierd pentru ca cunostinte nu am.
Intrebarea mea este daca deschid o afacere cu el si fac poze la marfa pe care o am, cumpara cineva de pe TPU?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine crezi ca ar avea incredere sa cumpere dintr-o improvizatie din asta?
Iti deschizi frumos o firma, inregistrata la registrul comertului, iti faci un site de promovare, tai factura si apoi te rogi sa aiba lumea incredere