| bellaella11 a întrebat:

Heyy TPU.imi place de un baiat cu care am stat dar nu stiu cum sa il recastig... faptul este ca el nu mai imi raspundea la telefon si din astea...
hellp! desi stiu ca nu ma merita si ca el m-a parasit de vreo 3 luni...
asa ca help si o fundita...sad

Răspuns Câştigător
| youmail a răspuns:

Poate asta e problema ta
ca tu stii ca nu te merita dar il vrei doar asa pentru al avea
mai bine da-i pace.

fa bine si cauta-ti pe cineva pe cien chiar sa iubesti si care chiar sa te iubeasca, poate ca s-a prins si el ce vrei de la el de fapt, doar asa sa il ai.

Acum ca sa iti raspund la intrebare si pentru a primi o funda vot ceva de la tine :

Uite, ii spui ca esti bolnavioara si ca iti e rau, ca ai avut un accident ceva sau ca ai lesinat si ca vrei sa stea cu tine, ca ai o problema diversa destul de grava in familie etc, si sa stea cu tine cateva ore (asta in cazul in care reusesti sa fii singura acasa baga-l in pat... daca arati bine. e greu de refuzat o astfel de oferta).

Mult succes in ceea ce iti propui.
Iesi-i tu in cale, intampina-l de parca nu v-ati fi despartit niciodata
Iesi plangand in fata lui, sar-i de gat spune-i ca spune-i ca te simti singura din nu stiu ce motiv etc si ca ai nevoie sa simti ca nu esti singura pe lume si ca exista macar o persoana careia sa ii pese de tine.
Pozeaza putin in victima a nu stiu ce problema etc. gen nu te intelege mama ta, ai tai nu te asculta, si nimeni nu exista sa te inteleaga si pe tine.

Apoi... dragostea trece prin buzunar, stomac, pat...

| bellaella11 explică (pentru youmail):

Heyy si apropo am 11 anilaughing

| youmail a răspuns (pentru bellaella11):

Heyy si apropo nu ar trebui sa te ocupi de scoala la varsta ta? Oamenii au astfel de probleme dupa majorat...