| Andreeaaaaaaa a întrebat:

Heyy TPU sad vreau sa va spun ce mi s-a intamplat! Deci am pierdut niste bani si mama m-a intrebat ce am facut cu ei.am vazut-o nervoasa in seara aia asa ca l-am rugat pe fratele meu (10 ani ) sa ma imprumute si sa ii spun mamei ca aia erau banii! Si a fost de acord! I-am aratat si totul a fost ok! Dar azi nu stiu ce s-a intamplat si mi-a spus ca tati i-a zis de faza cu banii ca am mintit-o (P. S. nu stiu de unde stia tati)!
M-am simtit tare prost deoarece ea mi-a acordat toata increderea de care aveam nevoie.adica credea in mine orbeste! Si ma simt aiurea k i-am tradat increderea!
Nu stiu cum sa fac sa repar relatia cu mama mea! Atunci pe moment nu am realizat ce se va intampla daca afla. abia acum mi-am dat seama!
Ce ma sfatuiti sa fac? Cand ma certam cu tata ea ma apara. facea in asa fel incat sa iasa ca mine
A doua problema este ca tata statea foarte mult timp pe calculator. iar el trebuia sa se angajeze! De cateva zile se duce la intreviuri (in fiecare zi) Si eu si mama ne-am gandit ca el poate nu se duce la interviuri
Si azi dupa ce ca aveam problema aia cu mama mi-a zis " si i-a zis nici la interviuri nu ma duc nu?" si eu i-am zis " nu stiu tu stii"
Si tata i-a zis mamei. tati a inceput sa planga pentru ca nu am incredere in el!
Mi-a fost mila de el
Deci dupa cum vedeti sunt certata cu aman2 sad
Sfatuiti-ma in leg cu prima si a doua problema va rog!

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Parintii isi iubesc copiii indiferent de ce prostioare fac acestia, insa nu trebuie sa profitati de bunatatea lor.mergi si iti cere scuze si totul va fi in regula

| Oprea_Doru_1988 a răspuns:

Cere-ti scuze si va fi ok