| Kidoo27 a întrebat:

Heyy TPU! Vreau si eu statusuri de dragoste. Multumesc anticipat, dau fundita! :**

2 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Hmm de ce nu iei status-uri din versuri de Melodii? Mai nou aşa se facebatting eyelashes

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Dragostea nu doare cand iubesti. Ci numai atunci cand ti-e frica sa iubesti.
O simpla Aventura trece in doua luni… O dragostea la prima vedere trece in 2 ani…. O iubire iti schimba total viata…
Dragostea e speranta si fara speranta lumea nu ar exista…
Barbatii iti v-or spune multe, ca te iubesc si cum si cat, v-or spune mai frumos ca mine, dar nu te v-or iubi atat…
Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Poti plange cand esti fericita, poti sa razi cand inima iti plange!
Dragostea nu are nevoie de cuvinte… Se poate spunde Te Iubesc cu o singura privire…
IUBIREA e frumoasa, IUBIREA e trista… chiar daca e frumoasa sau trista… IUBIREA exista…
IUBIREA e ca o clepsidra, umple INIMA si goleste creierul…
Uita-te pe cer… daca ai numara toate stelele, ai afla de cate ori te iubesc… "
Mult succes Funda?