| eujiatat a întrebat:

Heyy TPU. vreau un sfat.acum 2 saptamani m`am certat cu o prietena de`a mea deoarece fostul ei iubit se dadea la mine, dar eu nu aveam nici o vina.ieri el i`a zis celei mai bune prietene ca sunt o scumpika etc.si cand am iesit seara pe afara a inceput sa ma strige. prietena si fost meu iubyt se uitau urat la mine.recunosk tipu e dragutzzzlove struck dar nu vrea sa se supere prietena mea pe mine. ea inca il mai place

helppp...

1 răspuns:
| Roxgoldangel a răspuns:

Iubita mea... prietena ta ar trebui sa nu mai faca asa mare haz pentru un baiat pentru ca imi dau seama ca mai mult ii pasa de el decat de prietena ei cea mai buna! Tu ar trebui sa faci la fel, insa daca tii cu adevarat la ea, as spune sa o testezi putin mai intai. pentru a putea fi sigura cu adevarat de ceea ce ea crede. Insa cu baiatul, el saracul nu are nici o vina ca te place asa ca prietena ta sa nu mai fie geloasa happy eu cel putin cred ca daca era o prietena adevarata iti voia binele si voia sa fii fericita :* deci succes la alegerea potrivita :* sper ca te-am ajutat