| pryncesSs a întrebat:

Heyy ^^. Vreau si eu statusuri noi, scurte. dau fundita >:

2 răspunsuri:
| Alecsutzaa a răspuns:

Dacă ai o fată ce sincer te iubeşte.nu greşi să o loveşti,pentru tine ea traieşte!

"E Un NouU inCepuTT;; )Si ToT Ce Am PieRdut E Deja PierDuT Si Pun PunCT! happy"

Desi tii la ea,spui ca te`ai saturatbig grin. Plin de draCi. dar pân`la urma TOot cu ea Te`împACi;; )!"

Desi tii la el, spui ca te`ai saturatbig grin. Plina de draCi. dar pân`la urma TOot cu el Te`împACi;; )!"

Eşti singuRul care contează!; x

te-as fi iertat acumm`winking Dar ce folos?happy te-as fii iertat`winking darr numyy aree roSt;*

Sufletuu` j inimaa`! Suferaa` dinn` vinaa` taa`!kiss

te-am iubitt`!sad Tee` Voii` Iubii`!sad Sii` sufletull` meuu` veii` Fii`!:-

cE yUbirE bLesTemAta.sad tU mi-ai diStruS vIatSa tOatAcrying

Ea ma certa, ea ma`ntelege ea e sora mea sh mi`o dovedesteeeee:-x:-x

tU` aI` sa` PlaNgY` Eu` aMm` Saa` radwinking

fIgUrrAntTulEe` mAiii` gOllaNnulEe`winking LasSsaaaa` FfiItZzELleEee/:d\winking

Dintr`unn joc cOpiLaresC` aM ajunSs saa' tE`IuBesChh:-x

0 parte din vna am si eu, dar cat te-am iubit stie doar D`zeuu`!

Te` paStreZ` iN` iNimA` mea` … intr`Un cOltz` de` sUflet`! day dreaming

Gata`! nu`ti pasa … nu`mi pasabatting eyelashes Punct.

sa-i spui lu` mata! pe mine ma doare fix... undeva.

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA,ieri poate imi pasa.

Stiu sa iubesc,stiu sa ranesc, nu te juca stii bine ca pot trisa

m-am schimbat.dar de fapt, NICIODATA NU M'AI CUNOSCUT CU ADEVARAT."

Am o nebunie care iti place tie.am ceva aparte.eu nu sunt ca toate

Am invatat sa am rabdare. Ca totul iti iese atunci cand nimeni nu te crede in stare!

Asta sunt si n`ai ce face,alta mami numai faceee.

Cand mi-a fost greu`! Ea nu m`a lasat! A fost cu mine si m-a ajutat!:X

Ea ma iubetec, ea ma`ntelege! Ea e suro mea si mi`o dovedeste! te iubesccc "

.La` bIne~ si L~a rau`! e Ea e cu MinE~ mereu`!>>. THe yUbesk`! >

. Acum a venit` si randu` meu` am` grija` d ea asa cum a facut ea mereu`.

Ea ma iubeste, ea ma`ntelege! Ea e sora mea si mi`o dovedeste! Te iubesccc "

Ea mi-a aratat de fiecare data cine sunt.

 < cu tine `n` fiekaree zii` pana` cand `moartea ne `va despartiii`!

Tine surioara mea o amintire ce tio voi da pentru inimioara ta

sa`SE`oFtiCe`DoOsmanyy` `\` K`te-am`PE`tN``SoRoOo``>

ea e langa mine, uit d` tot sh m` simt bine

Ea mi-a aratat de fiecare data cine sunt.

ea mi-a fost de fapt in viata un fel de inger pazitor.

Vrei prieteni, invata sa vorbesti sincer!

Imi amintesc fara sa vreau de lucrui care m`au schimbat...

Fiindca cea mai irosita zi din viata...Este aceea in care nu ai zambit!

Si-ar fi mai simplu si mult mai usor...sa nu-ti mai pese uneori?"

Nu-i cere unei femei imposibilul.E capabila sa ti-l ofere si singura

- S-a trezit la realitate. A zis că vrea să se pună pe fapte. : x

.-> dulce si secSi. Bună si rea. Ispita vietii. E femeia. "

-> Sii cand vine vorba de iubire. Zi`le ca ma ai pe minne. "

Ştii;>.; x Dorinţele sunt pe gratis... >;] Eu Nu!; x

"Nu respect ce mi se impune sa stii, e foarte simplu e felul meu de a fi!"

Pt. ca nu are rost sa crezi in tot ce a fost! "

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine.

"Dåk ´åi nevoie Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin Nu-ti fåce griji ´!"

- S-a trezit la realitate. A zis că vrea să se pună pe fapte. : x

.-> dulce si secSi. Bună si rea. Ispita vietii. E femeia. "

-> Sii cand vine vorba de iubire. Zi`le ca ma ai pe minne. "

"~> Este atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata!

Ştii;>.; x Dorinţele sunt pe gratis... >;] Eu Nu!; x

Cand iti intorci privirea spre el, te luminezi de bucurie!"

Si` cand lumeaa` se vA daramaa` va ramane eAA`!

mama ma nascut pRintsesa viata ma faCut perveRsaa

Iubeste`o pana mori. C`o fata ca ea nu gasesti de 2 ori`!"

Asta mica. Promite cica. Ca va fi cea mai buna gagica

Prietenele mele? Te vor si ele

E atata de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie niciodata.

Tu cauti consolare.Plangi ca nu'i usor Dar consolarea n'o gasesti la mine in dormitor >:

Sunt inofensivă, dar gândul meu e criminal

Sunt prea fericită. J. Dar nu o spunK.E prea dur pentru alţii

Fiecare baiat rau pastreaza-n suflet o fata buna.

•Tot Ce e Bun în viata e Ori ilegal.Ori imoral.Ori ingrasa`:]•

ca prietena am defecte, ca dusmanca sunt perfecta

"Copilăria. Singurul paradis pierdut."

"Ochi pentru ochi şi lumea va deveni oarbă."

"Zâmbeşte celui care te-a părăsit ca să nu creadă că-ţi pare rău!"

| MaraMărr a răspuns:

♥ You are my biggest wish.
Be happy, love life.

Trec toate, asa se spune, insa nimic nu trece fara sa lase urme.
Sunt doua zile la care nu ma gandesc niciodata : ieri si maine.