| Pisicuțaroz a întrebat:

Heyyy! Am o problema urgenta!
De ziua mea nu poate ajunge un prieten foarte bun si am decis sa imi tin ziua la o saptamana dupa. Cum sa le spun părinților? Mai ales ca e vorba de un baiat!

1 răspuns:
| varsanofie a răspuns:

Evitând a spune adevărul, poți inventa ceva. Precizând cum că o prietenă foarte bună, sau o colegă dragă. mult mai ușor. Căutând și o susținere din partea lor, a nu te da de gol.winking altfel dacă este vorba de prietenul tău drag, teoretic e la fel happy baftă!