| marrr a întrebat:

Heyyybig grin Ce faceti si ce planuri aveti pentru azi?[in afara de scoalalaughing] La mine ploua deci n-o sa fac prea multe in afara de scoala. O a doua intrebare este. vi s-ar parea ciudat sa vedeti o fata cu caciula de blana in cap pe vremea >asta?: (da, e vorba de mine.am avut sinuzita si n-am chef sa fac >iar!)Thanksbig grin

3 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Pai eu merg sa ma intalnesc cu o prietena, avand in vedere ca e cald afara, si mergem la cumparaturi, apoi la fitness.

Si in legatura cu caciula, atata timp cat e vorba de sanatatea ta, nu trebuie sa iti pese ce spun ceilalti. Daca tu te simti bine, nu mai conteaza ce spun ceilalti. Si nu mi se pare deloc ciudat. :*

Numai bine!

| ilovemusic a răspuns:

Pierd vremea pe net pana plec la scoala si cand vin daca este urat afara, daca nu ma duc la o prietena si dupa pierd vremea pe net si pe la tv pana ma culc.

| alinna_1696 a răspuns:

La mine ninge...ninge tare si nu se aseaza, deci e fleoscaialasad si urat tare afara

iar in legatura cu caciula nu cred ca mi s-ar parea ciudat, fiecare face ce vrea si poarta ce vrea happy