| anonimegirl54 a întrebat:

Heyyy
Eu nu sunt genul de persoana care sa se ataseze prea mult sau sa puna la suflet sau sa ii pese
Faza e ca mi am dat seama ca in ultima vreme am cam cersit atentie...si nu, nu vreau sa imi iau hate pentru ca "sunt fitoasa" pentru ca eu chiar nu sunt...si nu inteleg de ce am simtit nevoia sa fac asta. Speram ca i s-a mai intamplat cuiva

Răspuns Câştigător
| Jenni6777 a răspuns:

Esti copil încă, încearcă sa nu te mai gândești ca fericirea ta vine datorita altora, nu încerca să ieși în evidenta, pari mai interesanta și stârnești interes, încearcă sa Îți deschizi mintea și nu mai caută în alții o portiță de atenție tu Îți faci singura fericire. A și încă ceva; sa nu ți pese de părere altora. Pup :*

1 răspuns:
| gshdyxdjs a răspuns:

Mie mi s-a intamplat.
nu s-a terminat bine.