| adela2012 a întrebat:

Heyyy! Vreau sa intru la dieta,niste site-uri ceva cu sport,dar de facut in casa,afara nu pot, sala nu.Help! Sau niste sfaturi cum pot slabi mai repede prin miscare.Dar in casa, cum v-am zis.Multumesc anticipat.Cu mancarea ma descurc, doar la miscare mai am mici probleme ca nu stiu cum sa fac.

2 răspunsuri:
| FUCKy0u a răspuns:

Cauta pe youtube fitness sau sport sau exercitii fizice pentru acasa si incearca sa-i imiti si tu pe aia.Sau cauta pe youtube cum sa dansezi.e un mod bun de a face miscarewinking

| adee25 a răspuns:

Cauta pe internet dieta de 13 zile.E foarte grea, pentru ca trebuie sa mananci exact ce scrie acolo, dar mai poti sa elimini din alimente, de exemplu spanacul, si sa mananci exact acea cantitate.Eu am slabit 7 kg in 13 zile! Ti-o recomand cu mare incredere! Bafta!:*