| HappyKiddd a întrebat:

HeyYyYy! Voi pe cine ati alege? dintre filme\seriale: Pariu cu Viata SAU Iubiri Secrete? Harry Potter SAU Stapanul Inelelor? Titanic SAU Twilight? Avatar SAU Star Wars? The Avengers SAU Everything is iluminated? Toy Story SAU Dexter? dar dintre actori\regizori: Elijah Wood SAU Viggo Mortensen? Liv Tyler SAU Miranda Otto? Andy Serkis SAU Sean Astin? Christopher Lee SAU Sean Bean? Peter Jackson SAU J.R.R. Tolkien? Orlando Bloom SAU Kristen Stewart? Cristina Ciobanasu SAU Vlad Gherman? Alina Erimia SAU Adela Popescu? Stiu ca e greu de ales, pentru ca fiecare(sau majoritatea) dintre actori sunt niste actori extraordinari...dar asta a fost si ideea! Sper ca va descurcati! Funda!happy

11 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

1.Pariu cu viata
2.Harry Potter
3. Titanic
4.Star Wars
5. Everything is iluminated
4.Toy Story
5.Viggo Mortensen
6. Miranda Otto
7.Sean Astin
8. Christopher Lee
9.Peter Jackson
10. Orlando Bloom
11. Vlad Gherman
12.Adela Popescu

| PisyKiss a răspuns:

Pariu cu Viata!
Harry Potter
Twilight
?
Dexter
?
Kristen
Vlad!
Adela

| Tynnna a răspuns:

1. nu ma uit
2. Stapanul Inelelor
3. amandoua imi plac f mult, dar de Titanic m-am plictisit, asa ca...aleg Twilight
4. categoric Avatar!
5?
6. Viggo Mortensen :X
7. Liv Tyler
8. Sean Astin
9. Sean Bean
10. amandoi
11. egalitate
12. bleahh
13. Adela Popescu

| 20thoughts a răspuns:

Dintre filme si seriale : Pariu cu viata
Dintre actori sau regizori : Adela Popescu

| Alki a răspuns:

Pariu cu viata,Harry Potter,niciunul, Star Wars,The Avengers,Dexter, Viggo Mortensen, Liv Tyler, Christopher Lee, Peter Jackson, Cristina Ciobanasu, Adela Popescu

| HermioneLove a răspuns:

Pariu cu viata love struck
Harry Potter love struck
Titanic love struck love struck
Avenger
Toy Story

| HappyKiddd explică:

Eu as alege: Pariu cu Viata; Stapanul Inelelor(normal! :* ); Twilight; Everything is illuminated; Toy Story; Elijah Wood dar si Viggo Mortensen(nu pot sa aleg dintre ei doi; cu toate ca Elijah Wood mi se pare mai dragut :* ); amandoua; amandoi; Christopher LEE; Nu se poate compara; Orlando Bloom happy; Vlad; Alina! Parerea mea!

| nimeeee a răspuns:

Iubiri secrete logic! love struck harry potter, twilight, star wars,everything is iluminated,toy story, wlijah wood, liv tyler, sean astin, sean bean, peter jackson, kristen stewart, cristina ciobanescu, adela popescu. happy

| EvelynAnderson88 a răspuns:

Pariu cu Viata SAU Iubiri Secrete?
- Niciuna.
Harry Potter SAU Stapanul Inelelor?
- Ambele îmi plac, dar de o mie de ori Stăpânul Inelelor.
Titanic SAU Twilight?
- Titanic, logic, ce întrebare mai e și asta...
Avatar SAU Star Wars?
- Star Wars all the way. Efectele speciale vechi nu le vor întrece niciodată pe cele noi. Și la poveste e de un miliard de ori mai compleț, actorie, etc.
The Avengers SAU Everything is iluminated?
- The Avengers.
Toy Story SAU Dexter?
- Toy Story.
Elijah Wood SAU Viggo Mortensen?
- Cea mai grea întrebare pentru mine. Pentru primul loc din actorii din LOTR ar fi Orlando Bloom și ei ar fi cam egali, dar Viggo zic.
Liv Tyler SAU Miranda Otto?
- Liv Tyler, mi se pare mult mai frumoasă și talentată.
Andy Serkis SAU Sean Astin?
- Andy Serkis.
Christopher Lee SAU Sean Bean?
- Ambii îmi plac, dar cred că zic Christopher Lee.
Peter Jackson SAU J.R.R. Tolkien?
- Tolkien e geniul suprem, dar și Peter the pink rules.
Orlando Bloom SAU Kristen Stewart?
- ARE YOU F*CKING KIDDING ME? ORLANDO, OF COURSE. KILL THE BITCH. Sorry not sorry.
Cristina Ciobanasu SAU Vlad Gherman?
- Nici unul.
Alina Erimia SAU Adela Popescu?
- Nici una.

| RobertoCv9 a răspuns:

Eu unu as alege:
Iubiri Secrete
Harry Potter
Twilight
The Avengers
Dexter
Dintre actori:
Elijah Wood
Miranda Otto
Sean Astin
Christopher Lee
Peter Jackson
Orlando Bloom
Cristina Ciobanasu
Adela Popescu
Funda big grin

| INGERAS27 a răspuns:

Buna! as alege Iubiri Secrete,Harry Potter, Twilight, Avatar, The Avengers, Dexter