| zamira a întrebat:

Hi all.am o mareee problema. un baiat, mai mare cu un an decat mine, s`a tinut acum ceva timp{1 luna} de capul meu sa fiu impreuna cu el.chestia e ca atunci nu am vrut, dar acum ma bate gandul sa da, dar am un mare obstacol. o prietena f buna de-a mea este indragostita de el. ce sa fac, sa ma bag sau nu pe el?sad{prietena de care vb este f dusmanoasa si de fiecare data cand spun ca plac vreun baiat, la ceva timp, si ea il place, si se da pe langa el, numai treburi din`astea...} vreau pareriiii. mersi mult,

Răspuns Câştigător
| cony_4682 a răspuns:

Parerea mea ar fi ca nu. ti este o prietenelaughing Deodata ce ea se da la baietii care iti plac si tiewinking. Ar fi cazul so raresti cu eathinking Si in legatura cu baiatul ar fi bine sa filtrezi nu ar strica delocthinking Si daca te mai place incearca sa fi cu elwinking Si in ziua de azi prietenii ti.ar da in cap pentru torice lucruhee hee>Xoxo

1 răspuns:
| TąNyą a răspuns:

Mda inseamna ca nu prea iti e prietena daca-ti face asa. vorbeste cu tipu' afla daca te mai place. si tongue in fond si la urma urmei tu ai fost prima si apare si ea acum ca e indragostita de el hai nu zau. si de fiecare data cand ti se intampla asa. Sper ca am ajutat si te-am pus pe ganduri spre bine.