| sofstatics a întrebat:

La scoala, diriginta ne-a pus sa alegem prin intermediul tombolei, o persoana careia sa ii facem cadou de craciun. Mie mi-a picat cea mai buna prietena. Si nu stiu ce sa ii cumpar. Profesoara a zis ca darul sa nu fie mai mult de 15 lei, maxim 20 lei. Va rog frumos, sa imi dati idei sau sugestii. Multumesc!.:3

Răspuns Câştigător
| Marrriaaa a răspuns:

Fa-i cadou ceva semnificativ, care sa reprezinte sarbatorile. Ai putea sa ii faci si o scrisoare in care sa iti expui sentimentele pentru prietenia voastra si ce inseamna ea pentru tine.
Si noi facem acelasi lucru la scoala, si eu nimeri o foarte buna prietena si m-am gandit sa i cumpar o esarfa si ceva ce reprezinta Craciunul. Bafta!:*

4 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi un ceas.Dar nu foarte scump, sunt ceasuri la 30 de lei foarte dragute.

| iubaretulcata a răspuns:

Eu iti recomand sa cumperi ceva sa te incadrezi in buget si in primul rind sai aminteasca de tine, sa isi aduca cu drag aminte te tine.

| MihaelaMadalina997 a răspuns:

Clar ai noroc daca ti-a cazut cea mai buna prietena. si eu am facut tombola asta si am nimrit un coleg cu care nu prea ma inteleg si nici nu il cunosc. acum sa revenim la tine.
o poza intr-o rama cu ceva scris pe spate si o ciocolata.
o cana personalizata cu o felicitare in care sa scrii ceva dragut gen de craciun
o bluza draguta si cu o compunere ceva scrisa de tine in legatura cu trecutul vostru.
o esarfa cu o bratarica ceva draguta legata de prietenie.
sunt multe tare :*
P.S : sa imi scrii si mie ce i-ai luat pana la urma

| adryana2001 a răspuns:

Pai...Daca tot e cea mai buna prietena a ta cumpara-i o felicitare de Craciun, poate felicitare muzicala si mai ei o ciocolata.
P.S Eu am vazut la Kaufland asemenea felicitari muzicale de Craciun si erau 6-7 lei, deci nu sunt foarte scumpe.