| hahaha a întrebat:

Hi all! Doresc sa achizitionez ceva din zona IT, si m-am gandit la un minilaptop, acum sa aud parerile voastre ce credeti merita sa ai un minilaptop? Laptop nu imi iau acum deoarece am un pc foarte bun si o sa imi trebuiasca cand termin!

2 răspunsuri:
| DjMariusFresh a răspuns:

Pai un minilaptop merita cam 900-1000 lei
singurile dezavantaje sunt mamoria mai mica si marimea diaplay-ului
unele minilptopuri nu am cd-rom
dezavantajul cel mai mare e ca nu prea poti sa joci jocuri video ca ramia fara placa video si nu mai ai ce face

| ITistii a răspuns:

Buna si tie! Avem solutia perfecta pentru tine. Uite in acest articol http://bit.ly/gm3BCF tratam exact aceasta problema: notebook vs netbook(adica mini laptop). Speram sa iti fie de folos in luarea deciziei corecte.