| anonim_4396 a întrebat:

Hi all :* vineri am banchetul de sf de a 8 (in sf s.au hotarat si eilaughing ) si as vrea si eu idei pentru par (saten, lung pana la mijlocul spatelui), idei pentru unghii, idei de rochii ( am 1.55,40 kg, slaba {din pacate la picioare sunt slaba, am paranteza sus} hmm ce sa mai zicthinking cam atat), si idei de pantofibig grin as vrea rochii de seara daca se poate ca sa pot folosi rochia si la niste prezentari de moda pentru poze etc ca sambata ma voi duce si voi face poze cu rochie de seara si costum de baie. Aaaa si poze cu costume de baie pentru fete mai slabebig grin(sanii nu sunt mici, am sani mari.ma rog nu foarte mari) Multumesc:* Funditabatting eyelashes:X

2 răspunsuri:
| laurici03 a răspuns:

Unghii poti sa ti le faci French si rochia o rochie mulata sau lunga pana in pamant sper sa iti placa.