| anonim_4396 a întrebat:

Hi all :X spuneti-mi si mie cu cat s-a intrat anul trecut la liceul "Cantemir Voda"? :X si daca ati putea sa imi dati si mie niste liste cu mediile de licee din Bucuresti sa imi fac o idee despre licee cu mediile de anul trecut:* Multumesc mult si dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| Fvn a răspuns:

Spune-mi ce licee te mai intereseaza caci eu am brosura de anul trecut de la fratele meu tongue

1 răspuns:
| Fvn a răspuns:

La mate-info s-a intrat cu 8. 48 iar la stiinte sociale cu 8. 79
Chiar azi ma uitam pe brosura de anul trecutlaughing