| anonim_4396 a întrebat:

Hi, Am cautat pe net sa vad daca este vreun magazin in Bucuresti de unde as putea si eu achizitiona Samsung B5510 Galaxy Y Pro Gray si nimic. Aveti voi vreo idee? Macar a aparut in Romania?tongue Online nu prea stiu ca il cumpar deci de la magzain e cel mai sigurbig grin.
Helpbatting eyelashes.

2 răspunsuri:
| SkyZ0 a răspuns:

Incearca la www.emag.ro chiar daca nu il au in stoc dai comanda si in maxim 5 zile iti vine Avantaje transport gratuit.Garantie 2 ani.Eu am cumparat un Nokia N8 si sunt foarte multumit de el na facut nici o problema succes!