| BlackEdition a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon Samsung Galaxy S6 Edge Plus Dual Sim, dar nu stiu de unde l-as putea achizitiona din Jud. Botosani.
Va rog sa ma ajutati, nu vreau tot feluri de aite-uri fake, vreau ceva de incredere, sau cel mai bine sa il ridic din magazin.
Multumesc frumos!

1 răspuns:
| CoOoLLa a răspuns:

Salut,
Pai este foarte simplu, ori îl cauți în Germanos/Orange/Vodafone /Media galaxy ori dacă vrei sa îl iei mai ieftin decat în magazin dar în același timp cu aceleași condiții (garanție, cutie, accesorii, sigilat) îl poți procura cu încredere de pe olx. Bafta.