| Lexy_8521 a întrebat:

Hi! Am citit undeva ca in unele cazuri ale operatiei de apendicita foarte putini pacienti au simtit tot straight face din cauza anesteziei proaste straight face. Trebuie sa ma operez si mi-e cam frica din acesta cauza. Cum poti evita asta? straight facestraight face

Thank!happy

Răspuns Câştigător
| morigirl a răspuns:

Stiu ca sunt unele persoane care sintetizeaza mai repede medicamentele folosite in anestezie si din pacate, doctorul nu-si poate da seama decat daca se face operatia. Oricum, din cate stiu eu, operatia de apendicita este o operatie simpla, chiar daca este o operatie simpla, daca nu este trata apendicita poate duce la moarte. Cel mai bine ar fi sa discuti cu doctorul tau happy

3 răspunsuri:
| Siminik a răspuns:

Eu nu am simtit nimic! Te trezesti cam ametita, dar iti trece!
Ai grija de tine si insanatosire grabnica!

| Lexy_8521 explică:

laughing "o injectie care te face fericit" laughing Imi dau droguri day dreaming laughing smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff. inainte sa te taie iti da o injectie care te face sa razi, te face fericit laughing
apoi iti baga ditamai acul in spate si iti da ucigatoarea anestezie
... te taie, te macelareste, apoi te trezesti
VALEUUUU ce mai doareeeee!
laughing)