| Lexy_8521 a întrebat:

Hi!

Stie cineva cat costa operatia de apendicita cu laser? Cam cat ar fi pretul ~?

Trebuie sa ma duc luni la spital si sa ma operez si imi e frica sa ma las "macelarita" cu bisturiul :dprefer operatia cu laser. Ce sinpome ai dupa ce te trezesti din anestezie? Cineva mi-a spus ca nu iti mai simti picioarele laughing

Thank!

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cu laser eu am facut pe drept cu 4 milioane la privat da " ciubucu" inca 3 sad iti recomanda sa il faci cu bisturiul pentru ca 20% din cei ce fac aperatia cu laser s-ar putea sa ramana lichid si poti avea probleme adica te mai operezi odata si e naspa
sintome : te ustura partea respectiva vreo 4 zile s-ar putea sa ti dieta 2 saptamani te dor putin picioarele o durere mai naspeta adica eu cand m-am trezi am dat cu pumnul in picioare ca imi amortise si le simteam naspa
funda?