| crazybianca a întrebat:

Am un aparat foto Kodak C813 pe care nu il mai recunoaste pc-ul dupa ce am instalat windows-ul si nu pot descarca pozele normal cu ajutorul cablului de date fara a instala cd-ul (cum se descarca si dupa telefon). Ce pot face?

1 răspuns:
| aSH a răspuns:

Iti trebuie cd neaparat instalat primadata deoarece nu iti recunoaste pc aparatu iti trebuie un driver pentru aparat saw daca nu incearca in celalalt loc de usb a bagi cablu in pc saw uitate in my computer la sectiunea de : Devices with Removable Storage. si poate il gasesty acolo daca il bagesty acolo inseamna ca til citeste dar nu til deschide automat. Funda tongue?