| Marius_Marian_Butnaru_1993 a întrebat:

De curand mi-am cumparat un Dell inspirion one w01b (la mana a II a) toate bune si frumoase,dar cand sa ma conectez la internet imi da eroarea asta "local area connection limited or no connectivity" am schimbat windows-ul si tot asa am incercat pe xp sp2, sp3,pe windows 7, apoi pe windows 8! poate are cineva o rezolvare

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Drivere, nu isi ia DNS, probleme de la provider, placa de retea defecta. Cam astea ar fi cauzele.

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Verifică setările rețelei.Vezi cum sunt setate.în unele situații nu e suficient ce e pe default adică implicit.Succes