| AlleCsandra_2561 a întrebat:

Hi. As vrea si eu niste statusuri, cat mai frumoase nu prea as vrea sa fie cu fite bla bla pitipoance sau maneliste. Dau fondaa si punctee! :*:*

Răspuns Câştigător
| ralucutzaralu a răspuns:

-Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii care nu-l asteapta...
-"Nu zi niciodata "nu se poate", ci începe cu "sa vedem". (NICOLAE IORGA
-‎"Nu-ti pune mintea cu prostu' ca o are odihnita!
-‎"Nobody can make you feel inferior without your permission. "
-Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni." - Delacroix
-I know You can hear me When the silence is deafening Even though You seem far away And I know You're here with me But I just need faith to see Nothing can separate me from Your love...
-