| maria_3624 a întrebat:

Hi! cum pot sa scap de bubitele de pe picioare de dupa epilat? inca le am si acum si nu stiu cum sa scap de ele. plsss ajutorr!

Răspuns Câştigător
| Dianaa94 a răspuns:

Daca sunt rosii in cateva ore trec.Dar daca sunt altfel...du-te la farmacie si intreaba ce ai putea folosi.winking

1 răspuns:
| ANDy_7954 a răspuns:

Lasa-le in pace! Si mie mi se intampla aproape mereu.Am facut odata greseala de a da cu alcool pe ele sau cu diferite creme.O sa treaca in cateva ore, poate zile cel mult 2.