| Andra00009 a întrebat:

Hi:d care este cel mai ieftin telefon touch screen si deala cu tastatura?big grin si cu cat? dau fundA:*

4 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Păi vreo 6 milioane am luat sora mea big grin

| Cherisheverything a răspuns:

Buna!

Sa inteleg ca vrei cu touchscreen si tastatura querty sau cum se chema.
Paii o ruda de-a mea are acest tel:
http://www.marketonline.ro/......corby-plus

mi-a zis ca nu a avut nici o problema cu el si merge perfect. App eu am Samsung corby. Fata de iphone sau BlackBerry sunt foarte bune si ieftine(fata de pretul lor). Poti incerca si HTC desi sunt cam scumpe.

Mai poti intreba la Vodafone, Orange etc. Cam atat pot sa iti zic.
Sper sa iti iei un tel bun si care sa iti placa :D
te pup :*

| Bianca_6845 a răspuns:

Pai cu tastatura nu prea stiu dar fara gasesti la Vodafone cu 9 euro telefon mega perfomant nu stiu acum cum se cheama,,, e la reduceri sa stii pup :*