| bizkitf a întrebat:

Hi:d...sunt noua pe >aici:"...As vrea sa va intreb daca stiti care este cel mai ieftin telefon cu touch screen?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Samsung Corby, dar nu ti-l recomand, este praf.
Cam in ce suma vrei sa te incadrezi? Si eu vroiam un telefon maximum 500 de lei, mi l-am luat la abonament, Samsung Diva. Cu tot cu card de memorie & husa. Este superb telefonul... Ti-l recomand. Acum, depinde de tine... Daca vrei, te pot ajuta cu ceva da' spunem maximum pretului. Chiar daca telefonul Corby este mai ieftin, nu este frumos (mie nu-mi place), este si cam varza.
Stiu o prietena de a mamei mele care fiica sa a dus telefonul la service de 5 ori. straight face
Mai este si LG KP500. Oricum, depinde de tine cum il vrei, maximum pretului...etc. happy
Bafta!

2 răspunsuri:
| iulia972 a răspuns:

Samsung corby

| AlexXx90 a răspuns:

Am avut eu Hedy... ceva firma chinezeasca. 3 mil jumate am vazut in magzin si eu am luat cu 8 de la unu straight face poti scrie pe google hedy mobile.