| FunkySmile a întrebat:

Hi. De cateva zile ma doare in partea stanga sus in spate, ma inteapa, ceva de genu sad si trece si prin fata durerea sad. Cand ma doare cand imi trece si tot asa de cateva zile sad. Acum cateva ore ma durea groaznic, acum vad ca nu ma mai doare sad. Oare din ce cauza? sad Ar trebui sa merg la medic? big grin
Peacekiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Te rog foarte mult, du-te imediat la medic. Poate fi un junghi intercostal, cum zice gaby87, dar poate fi o problemă mult mai gravă şi periculoasă, la inimă, Doamne fereşte!
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/

3 răspunsuri:
| FunkySmile explică:

Cu placere love struck. Da am fost, o mica problema nu e asa grav tongue.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mulţumesc pentru fundiţă! Ai fost la medic?