| Girly97 a întrebat:

De cateva zile ma tot doare in partea stanga a buzei ca si cum ar fi ceva acolo. Nu stiu ce medic se ocupa de asa ceva. Unde ar trebui sa merg? Reusesc cu greu sa mananc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

In general stomatologul, daca nu tine de competenta lui te poti duce la orl sau dermato, depinde acum ce leziune ai

| BuLaNNNeL a răspuns:

Sa nu fie vreun coș pe sub piele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e herpes. Cauta pe google despre herpes la gura.

| Teo29 a răspuns:

Chirurgie maxilo-faciala daca e ceva grav, dar mai intai consulta medicul de familie.

| Tha_Lori_1994 a răspuns:

Du-te la medicul de familie, o sa te indrume el