| IulianBarosanu a întrebat:

Acum 2 saptamani am fost internat in spital, inainte de a-mi pune branula in mana mi-au facut 2 injectii in fund (in ambele parti in partea stanga nu am avut nimic dar in partea dreapta m-a durut cateva zile si cand ma mai durea doar ft putin am facut o miscare brusca cu piciorul si acum ma doare ft tare (de vreo 5 zile) cand ma ridic de undeva sau cand merg. Ar trebui sa consult un medic sau ar trebui sa nu ma stresez si sa astept pana imi trece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Trece de la sine in cateva zile. Daca nu trece, mergi la un neurolog.

| IulianBarosanu explică (pentru AdelinaC):

Ok, multumesc, am sa merg daca nu imi va trece

3 răspunsuri:
| alex15ccc a răspuns:

Probabil ai cateva vase de sange sparte (vanataie), o sa-ti treaca in cateva zile.

| IulianBarosanu explică (pentru alex15ccc):

Iti multumesc ca ai raspuns dar nu am nici o vanataie, pur si simplu ma dor muschii de la picior cand il misc in laterale