| FunkySmile a întrebat:

Hi. Eu scriu poezi, ador sa fac asta uneori, cand ma inspira ceva cu adevarat.
Aici am toate incercarile mele : http://maddieella.haipa.ro/poezii/

Deci ce parere aveti? Sincer :P

8 răspunsuri:
| redrosegirl a răspuns:

Sunt superbelove struck
BravowinkingSi mi-e imi place sa scriu poezii, am 2 caiete, dar nu stiu unde sa le postezsad.
Inca o data. Bravo! Sunt superbelove struck

| lola a răspuns:

Imi place ultima strofa de la prima poezie.Sunt dragute, dar parca sunt versuri dintr-o piesa nu versuri pe care sa le recitibig grinNu prea conteaza parerea mea ca nu ma prea pricep la poezii, nu sunt mare fan dar succes in continuarehappy

| BeYourOwnMaster a răspuns:

Sincer...super,chiar imi plac, mai scrie pentru ca te pricepi, dar ce e cel mai important, tie iti place...asa ca nu renunta orice pareri ai primii.BAFTA IN CONTINUARE:*

| lucian a răspuns:

Sunt foarte frumoase

| FunkySmile explică:

Mersi... faza e ca eu chiar vroiam sa fie cantece, dar am zis mai bine poezii, fiindca nu ar avea cine sa le cante, iar eu cum nu am voce...tongue

| Bluemind112 a răspuns:

thinking imi dai si mie niste versuri?hee hee te rog? sunt curios big grin

| Bluemind112 a răspuns:

Super misto poeziile am dat mass cu linkul ala si lea placut la toti :d imi place blogul big grin o sa il urmaresc in continuare

| ralukkutza a răspuns:

Dragutze poeziismug
si mie imi place sa skriu am 2 caietebig grintongue da-mi id taw si o sa vbym
si bv nise poezii dragute big grin:*:X