| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care scriu poezii/versuri? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Nu există "tipele actuale" așa la grămadă.
Cocalarii cu bmw-uri atrag pițipoancele, băieții mai citiți care scriu și poezii atrag tipele mai sensibile și inteligente dar nu foarte frumoase, masculii alfa atrag tipele frumoase dar mai prostuțe și așa mai departe, fiecare gen cu clientela lui, plus toate variantele intermediare și combinative. laughing

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Daca nu ii chinuie talentul si sunt singurii care cred ca suna bine ciorba pe care o scriu, atunci n-am o parere rea, majoritatea poeziilor au cam aceeasi tema, indragostitul aproape ca plange in poezia lui si sufera dupa gagica-sa, adica e plictisitor sa fie doar tema asta, ar fi de apreciat sa se scrie si despre altceva, ceva cu care sa iasa din tipar.

| minime3 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu e singurul care crede ca e bine, are melodii cu versuri scrise de el, cu milioane de vizulaizari...dar da, e despre dragoste si fosta.

| Drimmero a răspuns (pentru minime3):

Exact ce ziceam bwhahahaha, ma umfla rasul.

| CostinAlamariu a răspuns:

Depinde de motivul pentru care o fac si cat de talentati îs

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca multe din tipele actuale mor dupa ei, ce sa mai rolling on the floor
Acum preferintele sunt altele, cocalarii cu bmw uri si arogante de prostalai laughing
Eu nu am nicio parere despre acei baieti!

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Ba exista, fiindca preferintele s au schimbat fata de acum 30 de ani.

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu există "tipele actuale" așa la grămadă.
Cocalarii cu bmw-uri atrag pițipoancele, băieții mai citiți care scriu și poezii atrag tipele mai sensibile și inteligente dar nu foarte frumoase, masculii alfa atrag tipele frumoase dar mai prostuțe și așa mai departe, fiecare gen cu clientela lui, plus toate variantele intermediare și combinative. laughing

| Emma3366 a răspuns:

Îmi plac, mai ales ăia care poartă ochelari. laughing