| Botnaru_Ion_1985 a întrebat:

Hi! Fetele ajutor! Știu o fată care mă simpatizează dar e foarte rafinată.Cum pot începe o conversație cu ea pe mesaje? Eu am 18 ani, ea 16 probabil.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ioane mamă, caută și tu un subiect comun cu rafinata de care faci vorbire

| LPCTSTR a răspuns:

Pai nu, mai bine lasa.

| siriusblack98 a răspuns:

Daca ala din poza esti tu, iti dau maxim 12 ani. La 16 ani intr-adevar sunt convins ca este de un rafinament rar inatlnit in zilele noastre. '' ea 16 probabil.'' pai tu nici nu stii ce varsta are dar incerci sa o combini? rolling on the floor

| ShaOfHatred a răspuns (pentru siriusblack98):

Hei, nu toți știu că orice conversație începe cu vârsta.
Vrea și el să crească copii de la vârsta asta și nu știe cum să înceapă.

| ShaOfHatred a răspuns:

Nu te încurca cu minore