| CosminNN123 a întrebat:

Am cunoscut o fată, adica stiu sigur ca ea ma place! Momentan vorbim prin mesaje, nu am mai avut timp sa ne mai vedem.Cum sa incep o conversatie cu ea prin mesaje? Să nu îi mai scriu mereu Bună, ce faci? Si cum as putea sa o invit in oraș?

Răspuns Câştigător
| Clytia a răspuns:

Poți să-i trimiți o imagine cu un citat, sau una amuzantă, dar care să aibă legătură cu ce ați vorbit până acum, ceva ce să vă reprezinte. Sau poți să-i trimiți un link cu melodia ta preferată. Interesează-te de pasiunile ei, află ce-i place și ce nu, iar după, dacă spui că ea te place, invit-o în oraș că e foarte posibil să-și dorească și ea asta. Mult noroc!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ii trimiti imagini amuzante de pe Facebook ce gasesti si tu, sau un video care ti s-a parut amuzant sau interesant, ii mai raspunzi la stories eventual

| AT_Marya_1998 a răspuns:

Eu zic sa nu încep cu citate de alea de pe net pentru ca fata își va da seama fi tu de la tine și spune simplu bune eu te plac forte tare și poate și tu ma placi hai sa ieșim la o cina sau in oraș pa un fim dacă și tu ma placi hai sa încercam ma car?