| Mia999 a întrebat:

Hi guys:-x
mama are cartela(orange)la abonament

si eu as vrea sa-mi transfer 1 euro
P. S=eu am cartela normala nu la abonament!
1.la ce numar pot suna ca sa-mi transefere creditul? ce trebuie sa fac?
2.trebuie sa plateasca ceva?
funda evidenthappy
mersi mult de totkisswinking

2 răspunsuri:
| Ðianna a răspuns:

Suni de pe telefonul mamei tale la *100#.alegi ramura "Credit si Reincarcare", apoi " Transfer credit".si de aici te descurci, introduci valoarea creditului pe care il vei transfera (1),numarul tau de telefon.si astepti mesajul cu confirmareawinking acel 1euro va intra in contul suplimentar al mamei tale, va plati in jur de 3-4 lei in plus la factura din aceasta luna happy

| trifescugabriela a răspuns:

Mergi la un sediu Orange!